-50%
Sjaal Santiago met lus | Naturel
Artikelnummer: OLSJ15001
Gratis verzending va € 25,-
Binnen 24 uur verzonden
Gratis als cadeau ingepakt

Santiago naturel sjaal – stijlvol, luchtig en altijd mooi in model
Op zoek naar een sjaal die comfortabel draagt én mooi blijft zitten? De Santiago sjaal is een stijlvolle en veelzijdige accessoire voor iedere garderobe. Dankzij de handige lus blijft de sjaal goed op zijn plaats, waardoor je hem gemakkelijk op verschillende manieren kunt dragen.
De vierkante vorm van 110 x 110 cm geeft je volop mogelijkheden. Draag de Santiago nonchalant over je schouders, knoop hem speels om je nek of gebruik hem als een elegante omslagdoek. Zo geef je een eenvoudige outfit in een handomdraai een stijlvolle uitstraling.
De sjaal is uitgevoerd in een mooie naturel kleur en gemaakt van 100% viscose. De lichte en soepelvallende stof maakt hem bijzonder prettig om te dragen, vooral tijdens warmere dagen.
Waarom je de Santiago sjaal wilt hebben:
✔️ Handige lus waardoor de sjaal mooi blijft zitten
✔️ Vierkante vorm met veel draagmogelijkheden
✔️ Licht en luchtig – ideaal voor de lente en zomer
✔️ Mooie naturel kleur die gemakkelijk te combineren is
✔️ Gemaakt van soepele viscose
✔️ Afmeting: 110 x 110 cm
✔️ Een stijlvolle toevoeging aan zowel een casual als geklede outfit
Details:
- Merk: I'm Dutch
- Kleur: naturel
- Materiaal: Viscose
- Afmeting: 110 x 110 cm
- Vorm: Vierkant
- Bijzonder detail: Handige lus
- Verzending: brievenbuspakje